کاربر جدید
تعداد پست :
143
۰۱:۲۰   ۱۳۹۳/۳/۲۰
سپاس شده   37
 البته قبول دارم که بعضی مدارس شرایط و ضوابط مختلفی دارند اما در انتخاب به من کمک می کند . دوستان لطفا با تجربیات و شنیده هاتون بهم در انتخاب مدرسه مناسب کمک کنید و راهنمایی کنید در مورد تفاوت های روشنگر و تزکیه . مدرسه روشنگر بهتر است یا تزکیه؟
سپاسگزارم

avatar
کاربر جدید
تعداد پست :
143
۲۳:۴۱   ۱۳۹۳/۳/۲۰
سپاس شده   37
هر دو مدرسه ی روشنگر و تزکیه از مدارسی هستند که پوشش چادر در آن ها اجباری است . خوب قاعدتا همگونی در این مورد ایجاد شده است.
 
تزکیه از مدارس بسیار قدیم تهران است که نام خودش رو حفظ کرده و مدیرهای قابلی در مقاطع مختلف دارد.
روشنگر نیز گویا همه ی قسمت های نیاز برای یک مدرسه را در خود دارد مثل سالن ورزش ، استخر شنا

avatar
کاربر جدید
تعداد پست :
9
۱۵:۵۹   ۱۳۹۳/۱۰/۹
سپاس شده   1
سلام دوست عزیز اگر دقت کرده باشین روشنگر شعبات مختلفی داره ولنجک - درکه و شهرک غرب که به شهرک معروفه و مدرسه شمیم سبز که یکی از شعبات روشنگر است.
شعبه ولنجک ضعیف تر هست و دقت زیادی روش نیست اما شهرک بهتر است و به عنوان یک اشل قوی جامعه مذهبی و بسیجی دختران مارا تربیت می کند و تحویل جامعه می دهد در شهرک سعی بر اشاعه روح شریعت شده است و سخت گیرانه در پی آن هستند محیطی شاد و مانند یک شهرکی برای خانم ها است .
در روشنگر درکه یا ولنجک فرهنگ و تدین در حد مدارس غیرانتفاعی عادی است و خیلی قوی کار نکرده اند.

۲۳:۱۵   ۱۳۹۳/۱۰/۱۴
سپاس شده   37
ممنون از توضیحات آقای باقی.

avatar
کاربر جدید
تعداد پست :
23
۱۶:۱۲   ۱۳۹۳/۱۰/۲۴
سپاس شده   14
دبستان روشنگر شهرک غرب که گویا بهتر از شعبه های دیگرش ظاهر شده است کادری با تجربه دارد که خوب این کادر بهتر می تواند در برخورد با بجه ها ظاهر شود. ساعت کار پیش دبستان و دبستان تا ساعت 12:30 است که دروس اصلی و آموزش پرورشی ارائه می گردد و از ساعت 1 تا3 کلاس های فوق برنامه و استراحت است که برای کلاس های فوق برنامه و استراحت هزینه ی جداگانه در یافت می گردد.

در ساعات فوق برنامه که قابل انتخاب از سمت خانواده است که می توانند با توجه به علایق فرزندشان کلاس های فوق برنامه را انتخاب کنند، مثل نمایش خلاق و زبان و لگو و استراحت .. سیستم لگو باشیوه مونته سوری هماهنگ است.avatar
کاربر جدید
تعداد پست :
143
۱۱:۵۹   ۱۳۹۳/۱۱/۲۴
سپاس شده   37
ممنون از اطلاعاتتون خانم سیما.